מי הוא אדם לייטריאן™

 
את השם "לייטריאן™" הגה 'מכון הלייטריאן™ לטרנספורמציה אנושית גלובאלית' שנוסד בארה"ב, אריזונה, בשנת 1997 על ידי ז'נין וכריסטופר ג'לם. המכון נוסד כארגון חינוכי כלל עולמי ששם לו למטרה לקדם, לעורר ולהאיץ את ההתפתחות הרוחנית והריפוי של האנושות כולה, הן ברמת הפרט והן ברמת הכלל.
למידה זו נעשית על ידי חניכות שמטרתן חיבור אל אנרגיות האור של היקום – מכאן נגזר השם לייטריאן™ – light = אור.

מנקודת המבט של מכון הלייטריאן™, המושג 'לייטריאן'™ מתאר אדם שנחנך אל אנרגיות אור אתריות נעלות וכתוצאה מכך הוא לומד להשתמש בהן בהתאם לתכנית לימודים מוגדרת וברורה, תכנית שהתקבלה לאחר עבודה תיקשורית מאומצת של מייסדי המכון. המטרה, כאמור, היא הרחבת המודעות והעשרת ההתפתחות הרוחנית במרחב של אהבה ללא תנאי ואי-שיפוט.

אם כך, אדם לייטריאן™ הוא אדם שיודע אור, שיודע כי כל דבר ודבר על פני היקום כולו מונע ומתקיים מתוך האור. החיבור אל האור חושף אותו אל מול טרנספורמציה בכל רמות היותו. החיבור מגביר ומעמיק את ההגשמה וההעצמה האישית שלו ומחברת אותו מחד אל מלוא אושיותיו והיבטיו הקיומיים ומאידך אל מקורות קוסמיים אתריים נעלים בדמותם של מלאכי שמיים, של מאסטרים נעלים ואנרגיות מלאכיות נעלות מן ההיבט הנעלה ביותר אשר מתוך בחירה נעלה, טרם התגשמותנו בחומר, בחרו ללוות אותנו, להדריך, לכוון ולהוביל את מסע חיינו על פי אמות המידה של 'הנני כאשר הנני'.

כל זאת קורה באמצעות תהליכים של העצמה אישית, ריפוי, ניקוי, הפעלה והגשמה המוליכים את אדם צעד אחר צעד, באופן ספיראלי מעמיק ומתרחב עד אל חיבורו לבסוף אל מקורותיו האישיים והקוסמיים כאחד. תהליכים אלו משתלבים באופן מובנה ומדורג במספר תכניות חניכה עיקריות שהן:

- לייטריאן רייקי™ - שלבים 1-6
- קרני לייטריאן™ - קרן העצמה, קרן הניקוי, קרן הריפוי, קרן ההפעלה, קרן הגשמה וקרן המקור.
- חיבורי מלאכים - AngleLinks™ - רב מלאך אוריאל, רב מלאך גבריאל, רב מלאך מיכאל, רב מלאך רפאל.
- שרפים מעגלי טיהור™ Seraphim Purification Rings - החיבורים הנעלים ביותר שהושגו על ידי המכון עד כה; הם מרחיבים ומעמיקים את התהליכים הרוחניים שלנו לרמות התעלות והארה נשגבים ונעלים.

הציטוט שלהלן מתוך חוברת ההעצמה של 'קרני הלייטריאן™' מסביר בדיוק את התהליך שחוזר ונשנה כמו ספיראלה שהולכת ומעמיקה, שהולכת ומתרחבת וגדלה, מתוך נקודת פתיחה חדשה, נקודת בריאה ויצירה חדשה שמוליכה אותנו אל מרחב קיומי חדש, אל התנסויות חיים חדשות בהן אנו לומדים להסיר מעלינו את הישן את שאינו רלוונטי לנו עוד, ובמקומו אנו מביאים אל חיינו את החדש, המעצים, הפורה, המתאים והנכון יותר לנו בנקודת חיים עכשווית זו -
"הטריגר שמניע את תכנית הלייטריאן בכללותה הוא העצמה אישית; זוהי נקודת ההתחלה של ההתעוררות הרוחנית. לאחר מכן - ככל שאתה נקי יותר, כך אתה מתרפא באופן יעיל יותר, וככל שאתה מתנקה ומתרפא, כך גובר קצב ההפעלות האנרגטיות האישיות; בדרך זו תוכל להגביר את יכולותיך להגשים בחייך רמה גבוהה יותר של שרות מתוך האור ואף לחבור אל המקור, הוא הבורא הראשוני, האל".

דון מיגל רואיס, בספרו "ארבע ההסכמות" (הוצאת פראג, 2000, ישראל) מספר:
"התפיסה האנושית היא בעצם אור הקולט אור... האני האמיתי שלנו הוא אהבה טהורה, אור טהור".
מי ייתן ותראו את האור,

רחל