קארונה רייקי®

 
 
קארונה® היא מילה בשפת הסנסקריט העתיקה שניתן לפרשה כ "עשייה בחמלה", כ "פעולה שנעשית מתוך חמלה".
חמלה היא אנרגיה, היא אנרגית החיים האוניברסאלית ברמות התדר הנעלות יותר שלה, הגבוהות מזו של הרייקי אוסואי מסורתי. ברייקי אוסואי מבחינים בין האגו והרחמים לבין החמלה; בקארונה® עובדים עם החמלה ומגיעים לרמות תודעה נעלים יותר המקדמים ומחישים את הריפוי של האדם בכל רמות קיומו.
מייסדי השיטה מדברים על העבודה עם הקארונה רייקי® כ compassionate action*. זה לא הדיבור על החמלה אלא החמלה בפועל, במעשה.

*עזרת האנרגיה של הקארונה רייקי® אנו מפחיתים את הסבל שלנו ושל אחרים ובכך אנו עוזרים להם בתהליך הריפוי, בבחינת "המטפל הוא המטופל", ובראייה הוליסטית שאומרת למעשה שהכל הוא אחד למן האדמה עליה אנו חיים ולצומח שעליה עד החרק הזעיר ביותר ועד גדול בעלי החיים על פני האדמה – כולל בני אדם
.
*אנרגיית הקארונה® היא הכוח המניע את כל הישויות המוארות שפועלות לסיום הסבל בכדור הארץ. הן שולחות לנו אנרגיות ריפוי והדרכה אינסופיים. אלו המפתחים את הקארונה® בתוכם מקׇרבים עצמם לישויות המוארות (פיסיות גשמיות או אתריות רוחניות) ופתוחים בעצמם לקבל אנרגיות אלו על מנת לעזור בסבלם של אחרים. כך הריפוי נהיה מהיר יותר.
קארונה רייקי® מקרבת אותנו יותר אל האמת שבתוכנו, אל העשייה ממקום של אמת. מכאן כי אנו מעמיקים את עבודת המודעות העצמית שלנו ונכנסים עמה לרבדים פנימיים יותר. גם בתוך האנרגיות עצמן לכל רובד (הבא לידי ביטוי בסמלים השונים) העומק והעוצמה משלו, עוצמה המבטאת באופן בהיר יותר את תובנת המהות של האדם והפחתת סבלו עד לריפוי המיוחל.