רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

שלום רב,
אני מלווה, מורה ומאמנת רוחנית.
אני מאמנת, מלווה ומדריכה אנשים לממש ולהגשים את תפקידם ואת ייעודם בחיים. אני מובילה תהליכים להתפתחות אישית ומקצועית, תוך שימוש בכלים אימוניים ורוחניים כאחד. אני צועדת ביחד עם תלמידיי ומטופליי בדרך שמטרתה לראות את הידע הקיים בתוכם, לכוונו לעבר שינוי וצמיחה התפתחות, העצמה והגשמה.
מטרתי העיקרית היא קירוב לבבות. 'כבוד האדם באשר הוא אדם' הוא החוק הקוסמי אשר באמצעותו אני מביאה קירוב זה לידי ביטוי מוחשי וממשי.
לדרך זו אני קוראת "השיבה הביתה".

אני חונכת ומלמדת:
– רייקי אוסואי מסורתי – בשושלת מוכחת עד לד"ר
מיקאו אוסואי
– קארונה רייקי® – בהגדרה על פי התכנית
המחודשת של מר וויליאם ראנד, הוגה ומורה השיטה.
– רייקי אדרה, היא 'אדרת עולם' – זכות יקום ענווה ניתנה לי לחנוך לתדר נעלה זה של הרייקי, תדר אור האהבה המשלב בחובו לא רק את רפואת היקום 'רפא-אל' כי אם גם את קדושתם של 'חיים'.
זוהי תכנית חניכות בת 3 שלבים מדורגים בטווחי זמן התואמים לאדם המבקש להיחנך לחבור לתדרים נעלים אלו.

אני חונכת לתכניות הלייטריאן™ השונות :
– רייקי לייטריאן™ – שלבים 1-6
– קרני לייטריאן™ – קרן העצמה™, קרן הניקוי™, קרן
הריפוי™, קרן ההפעלה™, קרן ההגשמה™ וקרן
המקור™
– חיבורי מלאכים – AngleLinks™ – חיבורים אנרגטיים למלאכים: הלת ורד, המלאך רפאל, המלאך גבריאל, המלאך אוריאל והמלאך מיכאל.
– מעגלי טיהור של השרפים™ – רמות 1-6 – זוהי סדרת חניכות מדורגת ומעצימה המחברת אותנו אל
ההדרכה החומלת והאוהבת של קבוצות השרפים ורבי השרפים.
כל טכנולוגיות החניכה של הלייטריאן™ הן בהתאם לדרכי ההוראה של מייסדי מכון הלייטריאן™, ז'נין וכריסטופר ג'לם.
אל האימון ההוליסטי נתוודעתי לפני כ 6 שנים לערך, כאשר ביקשתי לרכוש ידע וכלים שיעזרו לי בעשייתי המודעותית למול תלמידיי. במסגרת הקורס העיוני ובמפגשי האימון האישיים והקבוצתיים רכשתי לי כלים, טכניקות ודרכי אימון וליווי רבות ומגוונות, שבאמצעותן אני עוזרת לאנשים למצוא את עריכהם המולדים ואת תפקידם וייעודם בחיים עכשוויים אלו, ובתוך כך להובילם בנתיב הנכון והראוי להם להגשמת חזונם.
אני פועלת בגישה שמשלבת את יסודות האימון הוליסטי עם עשייה מודעותית מעמיקה.
התוצר של גישה משולבת זו הוא האימון והליווי הרוחני.
הגישה מאפשרת לחולל "קסמים" שיובילו לשינוי המיוחל, להכרה ולקבלת העצמי, ולחיבור אל הידע הפנימי הטמון באדם, בתוך כך עוזרת לו להגשים העצמה אישית ורוחנית, התחדשות והצלחה.

במשך כ 40 שנים ויותר של חקר עצמי מעצים ומאתגר במיוחד, ובעזרת טכניקות טיפול שונות, הגעתי אל עולם התיקשור. בין לבין ותוך כדי עשייה מתמדת בתחום הרייקי, הלייטריאן™ והאימון ההוליסטי, פתחתי עצמי בפני התיקשור באופן עצמאי ומלא וללא כל הדרכה של מורה אנושי זה או אחר.
כיום, התיקשור הוא טבע שני שלי, והוא בא לידי ביטוי בערך המולד הראשון במעלה שלי, ה 'רוחניות'; התיקשור והרוחניות בכלל מהווים ביטוי מלא ושלם של מי שהנני, של מה שהנני. הם חלק בלתי נפרד מעשייתי האימונית-רוחנית בה אני מתמקדת בתקופת חיים עכשווית זו שלי.
נפתחו בפניי חלונות הזדמנויות רבות החושפות אותי אל ידע יקום עתיק יומין עד מאוד, ידע שלא היתה בפניי כל אפשרות להגיע אליו לולא הגעתי אל מימדי התודעה הנעלים שהם מעבר לל"ב נתיבות יקום, לולא השלמתי מעגלי חיים ותודעה רבים, כמו גם חיבורים יקומיים נעלים ונשגבים.

מטרתי בתקופת חיים עכשווית זו היא להביא לקירוב לבבות, להביא לחיבור של האדם עם מלוא היבטיו הקיומיים, ובתוך כך ובהדרגה התואמת ליכולותיו להכיל ולכייל עוצמות רטטים ותדרי יקום אלו, להגיע אל האחדות המלאה של מלוא היבטיו הקיומיים והתודעתיים עם אלו של הבורא, של אל עליון התברך.

המורה הנעלה בחסד עליון שמלווה אותי למן הרגע בו נפתחתי לעולם הרוח ועד עצם היום הזה הינו בהגדרה האזוטרית 'הוויה אלוהית אנרגטית נעלה'. זהו היבט תודעתי קיומי של הבורא הראשוני-הבוראה הראשונית, היבט נעלה, זכרי ונקבי גם יחד; היבט אלוקי היולי, בראשיתי, שבתחילת הדרך המשותפת שלנו בחר להציג בפניי את הפן הזכרי שלו בלבד, והוא "אבאלון" Avalon. רק שנים רבות אחר כך, לאחר התמרה והתעלות רוחנית סיזיפית אך בהחלט מדהימה ומעשירה, זכיתי בזכות יקום ענווה לחבור ולהכיר גם את הפן הנקבי הקיומי התודעתי הנעלה של מלוא היותו, את סרינה Serina, שהיא לא אחרת, כך למדתי בהמשך, ההיבט התודעתי והקיומי הנעלה של 'ליידי גאייה' Lady Gaia הלא היא 'אמא אדמה' – ומזה כעשרים שנות ארץ כבר שהם שניהם מלווים אותי, שניים כאחד, ביחד ולחוד… והחוויה הינה לכל הדעות מרטיטת לב ונפש עד מאוד!
התיקשורים הישירים של אבאלון וסרינה מופיעים בדפי האתר השונים.

ולסיום, בדף הגלריה תמצאו ציורים פרי מכחולי ועפרונותיי. אלו הם ציורים המבטאים, רובם ככולם את התמורות השונות להם נחשפתי במהלך ההתעלות הרוחנית שלי והחשיפה הישירה שלי אל מקורותיי הקודמים הקדומים והיקומיים כאחד. ציורים אלו ציירתי ואני עדיין מציירת בהשראה אינטואיטיבית ו/או תיקשורית מלאה והם משקפים, כאמור, את השערים ואת אבני הדרך הרוחניות בהם עברתי ופסעתי, ועדיין פוסעת, במסע שלי בדרכי הביתה.
חלקם של ציורים אלו מצוירים בצבעי שמן על בדי קנבס, חלקם בעפרונות שמן ו/או אקריליק על נייר ציור.

אני מאחלת לכל הגולשים קריאה מהנה.
שלכם מלב אל לב,
ראשל.

דילוג לתוכן