רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

הלהבה ה 12 של הבריאה - להבת הטהר

תוקשר ב - 24.4.2013

 
מלוא מסדר מלכי צדק אנו.
ואנו – 12 במספר לפניכם כעת, אנו הם 12 המאסטרים הנעלים של אור, של שלום, של אהבה וחמלה.ובשמו של גוף חיים שמיימי זה כולו מבקש הנני, אבאלון Avalon, לומר מילים אלו שלי; בשמה של ההירארכיה הקוסמית כולה אני מבקש לומר את אלו הדברים:

אוכלוסיית ארץ הגיעה לבסוף לאותה מאסה קריטית המאפשרת את העלייה הרוחנית הגלובאלית, היא הגיעה לבסוף לשלב ההארה שבו ארץ כולה מוכנה כעת להתמודד עם א מ ת, מוכנה לדעת א מ ת.

עד לימים אלו ממש עמלתם ופעלתם כה רבות, יקירים, כל אחד מכם בהתאם לקצב וליכולת האישיים שלכם, לפתוח עצמכם לקודים חדשים, למרחבים חדשים של תודעה, לערי אור חדשות, כפי שכולכם כה קוראים להן. עמלתם כה רבות כדי להביא אור ושלום ואהבה למקומות מפולגים ומשסועים עקב קרב ולוחמה, מקומות מלאים בעצבות ובייסורים. בכל מקום שאליו הלכתם האהבה הלכה עמכם, בכל מקום שאליו באתם האור ומקהלות הצבעים והמוסיקה עקבו אחריכם, מביאים שלום למוחות פגועים ופצועים, מביאים רפואה לכל אלו המעורבים, בעבר ובהווה.

אחת אחרי השנייה, בהתאם ליכולותיכם, השגתם והגעתם לשלב שבו כל אחת מלהבות היצירה של החיים נחשפה והוצגה בפניכם. רובכם כבר מכירים ויודעים את כל 10 הלהבות הראשונות; מעטים מכם למדו מיד ראשונה את התכונות והמעלות של הלהבה ה 11 במספר, להבת הנצח, הלהבה האדירה של חיי הנצח, נצח עד.

ובעבור כל זאת, אהובים יקרים, אני מוקירים לכם תודה כה גדולה. אנו מוקירים תודה לכל מאמץ תודעתי, לכל מאמץ נשימתי, ואנו מלאי כבוד והערכה לשרתכם ברגע המקודש ביותר של ההיסטוריה האנושית – הגילוי של הלהבה ה 12.
גילוי זה לא היה יכול להיות אפשרי לולא 'אדרת עולם', אותו תדר נעלה, נהדר ועדין של האהבה ואור שמגיע אליכם מן הממלכות של המימד הרב-מימדי ה 12 של התודעה; כן, יקירים ויקירות, המימד ה 12 של התודעה, שבתורו מעורר את רובד התודעה הבין-מימדי ה 24 של הד.נ.א. וכל הרבדים יתגלו בפניכם בקרוב, כולם, כל אחד מהם בזמנו ובמקומו הוא.

ובכן כעת, יקיריי האהובים, כעת אתם יכולים להבין את החשיבות המכרעת של הלהבה ה 12 של יצירת החיים. שכן מדובר על להבה טהורה ביותר ועדינה ביותר של אהבה ואור גם יחד, מדובר על להבת הטהר בכל היש – שכן, כל עוד יש את הספק הקליל ביותר באמונה, הטהרה לא תהיה מושלמת; הטהרה תעצור עצמה עד שתלכו עמוק יותר בתוך נשמתכם ותודעתכם, לחפש, לחקור, ללמוד – ואז, ורק אז יכול המאסטר לבוא בפניכם לחגוג את היום, לשמוח עם התלמיד שלו את ההישג הנפלא הזה – זה של החיים, זה של הא מ ת, זה של החכמה, ומעל לכל זה של הסובלנות, של החמלה לכל, אפילו לאויב הגרוע ביותר שלכם, ואפילו לאדם הדוחה ביותר עלי אדמות –
שכן, הם באו ללמוד גם כן, הם באו לחוות גם כן.

הלהבה ה 12, להבת הטהר, מגיעה אליכם מן הממלכות של אלוה צבאות עולם. אלו הן הערבות שדרכן בני אנוש עוברים כל יום וכל לילה כדי ללמוד את ההיסטוריה האנושית והקוסמית שלהם, את ההיסטוריה של מי שהם באמת, של המקורות האמיתיים והמקוריים הבין-מימדיים שלהם, קוסמיים ואנושיים כאחד.
בעשותם כן, בני האדם מביאים אהבה ואור לכל אלו הזקוקים לכך, בין אם אלו הם מקומות, נשמות, או מצבים; בעשותם כן, הם מביאים לקדמת הבמה את המושג של האחווה, של החברות בין אנשים, בין אומות, בין בני אנוש ואמא אדמה – הם מביאים שלום על פני ארץ, הם מביאים את האנרגיה של שלום לכל הסובב את ארץ, את מערכת השמש, לעולם כולו אותו אנו מכנים גלקסיית שביל החלב, ליקום כולו שמכיל עולמות אחרים, תרבויות אחרות, הוויות אחרות.

ובכן, זה יקיריי, עונה על השאלה הנשאלת ביותר אי פעם – אתם אינכם לבד ביקום רחב זה, אתם מעולם לא הייתם לבדכם יקיריי האהובים, כיוון שאנו תמיד היינו כאן, מאז ומעולם, מלווים אתכם, עוזרים לכם, מדריכים אתכם, ואם יש צורך מתגשמים בעצמנו בגוף פיסי בשר ודם כדי להביא שלום, כדי ליצור את השינוי מבפנים.
ובכן, יקיריי, זהו זה! היום הוא יום של חגיגה, היום הוא יום של שמחה, שמחה פשוטה וענווה שממלאת את לבותינו עם אהבה ואור – אותה האהבה ואותו האור שאנו שולחים אליכם חזרה –
מליבותינו שלנו אל ליבותיכם,
הננו מסדר מלכיצדק
ואנוכי, הויה נעלה Yehweh, אבאלון Avalon הוא הנני.
ולכם אומרים אנו שלום.
דילוג לתוכן