רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

הקדמה לרייקי

אל הרייקי התוודעתי לראשונה לפני כעשרים שנה. מהרגע שבו נחשפתי אל עוצמותיה הנהדרות, ובמשך כשנתיים רציפות, למדתי להכיר לעומק את עולמה המופלא של הרייקי לזרמיה השונים. אלו היו שנתיים עמוסות עשייה אנרגטית רוחנית וגשמית כאחד, ובבת אחת החלו כל החללים הריקים בנפשי להתמלא; גופי הפיסי, הרגשי, המנטלי והרוחני יצרו איזון אנרגטי שאיפשר לי להתמודד בהצלחה עם כל האתגרים שבפניהם ניצבתי באותה תקופה. הללו החלו לאט לאט להסתדר, חלקם אפילו להיעלם כלא היו, ולא כפי שחשבתי או רציתי, במודע, כי אם כפי שבדיעבד התברר לי הוא טוב ונכון לנשמתי, להווייתי.
וגם כאשר הרגשתי לפעמים "רוויה" ופניתי ללמוד ולהעשיר את עולמי בתחומים אחרים של הרפואה המשלימה, רייקי תמיד קראה לי לחזור אל שורותיה, ותמיד בנקודות זמן ומרחב ומקום שבהם הייתי מוכנה לכך הכי פחות – להזכירני שהיא תמיד שם, נכונה ומזומנה לאזן ולרפא, אותי ואת סביבתי, את משפחתי, את מכריי באשר הם.

כיום, אני רייקי מאסטר, מטפלת, מדריכה, מורה ומלמדת את נפלאותיה של אנרגיית החיים הנהדרת והאדירה ששמה "רייקי", או 'אדוה' בלשון היקום.
סולם השלבים לקח אותי בקצב האישי שלי אל רבדיה האחרים הנעלים יותר –
השלמתי את לימודי הקרונה רייקי® Karuna Reiki, (שלבים 1-2, ומאסטר קארונה®), והן את לימודי הלייטריאן רייקי ™Lightarian בשלמותם (שלבים 1-6, כולל קרני לייטריאן™ – העצמה, ניקוי, ריפוי, הפעלה הגשמה ומקור).
כמו כן, נכנחתי והוכשרתי לחנוך את כל תכניות הלייטריאן™ הנוספות הקיימות כיום, קרי –
'קרני לייטריאן™ Lightarian Rays
חיבורי מלאכים™AngeLinks
מעגלי טיהור של השרפים ™Lightarian Purification Rings

גולת הכותרת של עשייתי הרוחנית היא ללא כל ספק 'רייקי אדרה'.
לפני כשנתיים לערך, בשנת 2013, זיכיתי בזכות ענווה רבה להביא לתודעת האנושות את 'אדרת עולם', תדר אנרגטי תודעתי של אור ואהבה גם יחד, המשלב את רפואת היקום 'רפא-אל' עם קדושתו. כיום, כשנתיים אחרי, התפתחה לה 'אדרת עולם' להיות מי שהינה כיום – 'רייקי אדרה'.
מכאן, הכל פתוח, ובכל פעם הכל מתחיל מחדש, בכל פעם הכל מעצים עצמו עוד ועוד, כמו מעגל ספיראלי אינסופי שהולך ומתרחב, הולך ומעמיק – וכי הרי לא זה הוא ייעודה של רייקי ברמת הפרט?!? מודעות עצמית והעצמה אישית?!?
אני סמוכה ובטוחה כי בכל שאפנה, יהיו לי מדריכיי הקוסמיים לעזר רב, תהיה לי רייקי, כאנרגיית יקום, למדריכה נאמנה אשר תאיר לי את אורה בדיוק כפי שהיא האירה את אורו של ד"ר מיקאו אוסואי.


מתוך תקווה כי דפים אלו יביאו לכם את התובנות האישיות שלכם, יסקרנו אתכם, ויגרמו לכם לרצות להמשיך לשתות עוד ועוד מכוס אהבתה של רייקי, ברצוני לברך אתכם ולאחל לכם כי בהלככם בדרככם החדשה, דרכה של רייקי, תפגשו הרבה אור והרבה מאוד אהבה ובעיקר המון חמלה אמיתית, זכה וטהורה.
צאו לדרככם. רייקי מחכה לכם!!

שלכם מלב אל לב
ראשל

דילוג לתוכן