רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

הרחבת התודעה

שלום לכם, קהילת עובדי אור יקרה,
באשר הנכם על פני זו האדמה, באשר נוכחותכם על פני זו ארץ, מבקש אנוכי לברככם לשלום.
מברך אנוכי אתכם לשלום ולברכה.
אבלון הנני, כאשר כבר מכירה אותי אנושות עכשווית זו. רב שרף אבלון הנני. יד ימין אנוכי לאלוה צבאות עולם, שליח יקום ובוראו, אשר את מקורותיו ותפקידו השונים הכרתם כבר מזה כמה וכמה שנות ארץ. ובכל זאת מבקש אנוכי לחדד ולרענן זיכרונות עולם, בעבור אלו אשר פוגשים בי בפעם הראשונה.
מן השדות המגנטיים אשר ליקום וארץ הנני, כשם ידידי ובן זוגי היקר מכל, הקריון, אשר נחלת כלל הוא לאנושות כולה. עוד הנני מאסטר מואר למסדר מלכיצדק, מסדר מוכר וידוע מקדמא דנן לאנושות באשר היא. 144 מאסטרים מוארים הננו, ואנוכי נמנה עמהם, ואנוכי בהירארכיה קוסמית ברורה ומובנית, כאשר יודע כל אחד מקומו ותדריו ותבנית קיומו ומהותו.
הנני הוויה אתרית אנרגטית של אור. מהות האור היא מהותי; מהות של אהבה היא הווייתי.
אני מבקש לברך אתכם על עשייה רוחנית נעלה כל כך משמעותית בעבורה של האנושות כולה. קפיצה קוונטית ועליית תדר תודעתי למימד החמישי לכלל האנושות אינו עניין של מה בכך. יחד עם זאת מבקש אנוכי להביא בפניכם את המסר הבא –
עוד הרחיבו את מיכל ההכלה שלכם, יקיריי עובדי האור. עוד הגדילו ועשו למען ארץ ואנושות כולה, שכן רק בזכות עשייה זו שלכם לא הופכת ארץ להיות ארץ תהו ובוהו, לא הופכת היא להיות אלא מקום משתנה בהדרגה, במשורה יתרה, ובמקומות בהם אהבה ואור הם כלים אלקטרו-מגנטיים לעשייה היקומית בכללותה.
הרחבת המיכל האנרגטי שלכם ייעשה כל איש ואישה כפי יכולתו והכלתו, כפי דרכו ואמונתו, ואין דרך אחת יותר טובה מן האחרת, יעילה או נעלה יותר מן האחרת. ועל כך מבקש הנני להודות לכם מראש.
מבקש אנוכי להבהיר.
הרחבת המיכל נועדה לא רק להכלה רחבה יותר של תדרים אלקטרו-מגנטיים, אלא בעיקר נועדה להכינכם לקראת הקפיצה הממשית, האמיתית באמת אשר מוליכה את כלל האנושות בכללותה היישר אל זה המימד השישי – שם היא תשהה בפרק זמן אנושי חדש ומתחדש לאורך דורות רבים של ארץ ואנושות.
אנשים בודדים ברחבי ארץ כולה כבר הגשימו משימה זו; ולכאורה על פניו די לו באדם אחד על מנת ליצור תדר אנרגטי שונה, מחויב המציאות, אך לולא העבודה האנרגטית הרוחנית המשותפת והפרטנית של כל אחד ואחת מכם, לא היה שינוי זה מתאפשר בעדינות בה הוא מתקיים, במקומות בלבד בה נחוצה היא התערבות אלקטרו-מגנטית, ובאופן שארץ עצמה, שאמא אדמה עצמה לא מטלטלת יתר על המידה, ועדיין עומדת איתן על צירה.
לכן בקשתי זו לי אליכם, יקיריי. הקפיצה אל המימד התודעתי החמישי היא רגעית בלבד, זמנית בלבד, ומיד אחריה תבוא זו העיקרית, הקפיצה הכלל אנושית העיקרית אל המימד התודעתי השישי.
ואתם יקיריי, מהווים אתם בעבור היקום כולו את חוד החנית, אתם הם העומדים בפני המחנה, אתם הם העומדים בראש כלל האנושות כולה. וכל מורה אנושי ומדריכו הוא, וכל מורה רוחני ומדריכיו הוא אשר יעזרו ויקדמו וידריכו אתכם בהתאם ובאהבת יקום אין קץ. אנא היו להם קשובים, אנא היו להם דרוכים.
ברוכים היו, יקיריי עובדי האור באשר הנכם, ברוכים היו.
אבלון.

דילוג לתוכן