רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

מהו תיקשור?

נכתב בשנת 2010

עריכה ראשונה: 21.5.2011

עריכה שנייה: 22.7.2017

תיקשור הוא דו שיח מפרה ופורה שנוצר ומתפתח בין האדם לבין האני העליון (=העצמי הגבוה) שלו. במקביל, זהו דו שיח בינו לבין מורה/מורים רוחני/ים אתרי/ים שנבחר/ו לכך מלכתחילה, עוד טרם לידתו.

תיקשור זהו החיבור של האדם אל רובדי התודעה הנעלים שלו, קרי אלו של מטה להם אנו קוראים 'תת-מודע' ואלו של מעלה להם לרוב אנו קוראים 'על-מודע'; ברוב במקרים אנו יותר מחוברים ומזדהים עם התת-מודע מאשר עם העל מודע. חיבור זה מאפשר לנו לפתח את מערכות החשיבה השונות שלנו (לרבות האגו המבורך שלנו שנושא בתפקידים מהותיים אותם איבדנו לאורך דורות הזמן) וכן את המערכות השונות המפעילות את האישיות המתפתחת שלנו, כמו למשל מערכת האמונות מחד ומערכת הדימיון מאידך.
לרוב, בחיינו היום-יומיים, איננו מודעים לנוכחותו של העל מודע בתוכנו; תפקידו הוא לחבר אותנו אל מקורותינו הקודמים והקדומים יותר, ובמילים אחרות, אל מקורותיה של נשמתנו, אל ה-בית שלנו ב ה-הידיעה!
וזאת קורה כי העל מודע האישי של כל אחד מאיתנו מחובר ומקושר ישירות אל המטריקס התודעתי הקולקטיבי, אל התודעה האנושית-יקומית האלוהית הקולקטיבית. ולרוב תודעה אנושית-יקומית זו מוגנת ומוסתרת מתודעת האדם באמצעות 'מסך' או 'וילון' המונע ממנו 'לראות' ולהתחבר אל מקורותיו האישיים והיקומיים – מיסוך שהלך והתעבה עת צנחה לה התודעה האנושית-יקומית הקולקטיבית עד אל רובדי הקיום הדחוסים הליניאריים, מוטי החשיבה והדעת של המימד ה 3 הרב והבין מימדי של היקום.

מה בדיוק מתרחש במהלך התיקשור?
זהו למעשה חיבור אנרגטי הפועל ברובדי העל מודע של האדם.
בפועל, החיבור הוא ערוץ תקשורת אנרגטי לחלוטין שבאמצעותו מקבל האדם מסרים והדרכה פנימית בכל הקשור לחייו ולהיותו – מיום היוולדו ואפילו מתקופות חייו הקודמות והקדומות ועד לעת בה הוא מתקיים כיום.
החיבור הוא כאמור אל התודעה הנעלה העליונה של האדם, משמע אל 'העצמי העליון' שלו.
החיבור הוא גם אל התודעה האנושית הקולקטיבית, היקומית-אלוהית.
החיבור הוא בעיקר ביטוי לאחדותה של תודעת האדם עם 'קוד-יא', אותו גן gene יקומי-אלוהי נעלה המבטא את החיבור של שדות המקור האלוהיים עם שדותיו האלקטרו-מגנטיים של האדם.
המסרים והידע המגיעים לאדם מתקבלים ונקלטים בתודעה כתבניות המתורגמות סימולטנית בתודעת העל שלו. תבניות הולוגרמיות אלו מכילות את כל הידע הקוסמי אודות נשמתו, ללמדו כי כל הידע לו הוא זקוק במהלך חייו והתנסויותיו קיימים בו, אך הוא ידלה ממנו אך ורק את מה שרלוונטי לו באותה המידה ונקודת זמן מרחב ומקום בו הוא מתקיים.
מכאן שאין אדם בעולם שלא יוכל לתקשר אם ירצה, ובכל שפה שלא תהיה.

מה קורה בעת תהליך התיקשור?
האדם נכנס למצב של רגיעה. זה מאפשר למוחו לשנות את מצב התודעה, להרחיבה ולהעמיקה. הוא משנה את הרטט האלקטרומגנטי שלו על מנת להתאימו לזה של מדריכו הרוחני, ו/או של תודעתו העליונה. תהליך זה נקרא בעולם הרוח "עליה רוחנית".
במקביל, תודעת העל ו/או המדריכים הקוסמיים "מורידים" עצמם לכיוונו של האדם על מנת להתאים את הרטט שלהם ככל שניתן לזה של האדם.
התוצאה היא יצירת שדה אלקטרו-מגנטי חדש לאדם'; זוהי תצורה הולוגראמית תבניתית שנקראת "מרכבה". וכמובן שהמוכרת והמפורסמת מכולם היא זו של הטטרהדרון, או במילים אחרות, המגן דוד התלת מימדי.
מחד, המרכבה מגוננת על האדם מההשפעות האנרגטיות אותן הוא עדיין מתקשה להכיל.
מאידך, היא מאפשרת את העלייה רוחנית שבאמצעותה הוא מתחבר אל תודעתו העליונה ואל מדרכים אתריים רוחניים.
התהליך במלואו נקרא טראנס.
ישנן רמות ודרגות יכולת שונות של מצבי טראנס. גם מדיטציה היא מצב תודעתי של טראנס. ההקשבה לאינטואיציה, למשל, היא סוג של תהליך מדיטטיבי, של דו שיח תיקשורי בין האדם לתודעתו העליונה.
זוהי יכולת נרכשת, וכל אדם מתאים עצמו עד כמה שהוא מסוגל ויכול להכיל ולכייל את התדרים והרטטים האנרגטיים אליהם הוא מתחבר.

הרבה פעמים אני שומעת את השאלה: "מאין לי לדעת אם החיבור שלי נכון, אם הוא אמיתי, אם אני מחובר/ת אל האור, אל האהבה הקוסמית, בקיצור, אל הטוב ולא אל הרוע?!?"
התשובה לכך טמונה בעצם השאלה עצמה. על בסיס הקיום הדואלי הטבעי שלנו, אנו נקבל את התשובה לשאלה זו מעצם ההתכווננות והכוונה שלנו, והמדריך הרוחני או תודעת העל יעשו הכל על מנת להדריך אותנו לאותו כיוון בדיוק אותו בחרנו. במילים אחרות, על סמך חוק המשיכה הקוסמי, מה שהאדם מזמן לעצמו זה מה שהוא מקבל. אם הוא מכוון רוע, תודעת העל שלו תצעד על דרך הרוע. אנו נפגש את האור אם כוונת האמת הפנימית שלנו תהיה אור. בשני המקרים היקום יזמן לנו שפע של חלונות הזדמנות שיאפשרו לנו לממש את מה שאנו זימנו לנו בכוונתנו.

מה הם השינויים המתרחשים באדם שנחשף לעולם הרוח ולתיקשור בפרט?
השדה האלקטרומגנטי של האדם עובר שינויים בכל רובדי הקיום שלו – הפיסי, הרגשי, המנטלי והרוחני – כולל זה של עברו הקדום ביותר. שינוי נוסף המתרחש בד בבד הוא בביולוגיה של האדם. זו עוברת שינויים מחויבי מציאות על מנת להתאים את הגוף האנושי לתדרים החדשים של המדריכים הרוחניים, או של תודעת העל שלו.
המטרה העיקרית היא לנקות ולרפא את האדם מטראומות קודמות וקדומות.
בנוסף, חייו עוברים שינויים, חלקם מהפכניים למדי… הן ברמה האישית והן בזו המשפחתית, החברתית, הסביבתית… חברים עוזבים ואחרים באים במקומם, שינויים בסטטוס המשפחתי, במקום העבודה, התחזקות בכיוון הדתי או לחלופין פריקת עול מהדת… ועוד ועוד דוגמאות שכאלו… זהו הליך המתחייב מעצם הבחירה בשינוי שמביאה עמה החשיפה אל עולם הרוח בכלל ואל התיקשור בפרט… שהרי הישן והלא רלוונטי לנו עוד משתנה ומתחלף או מתמיר עצמו בחדש, מרענן יותר, נכון והולם יותר, תואם לנו במדויק לתקופת חיים זו שלנו, כאן ועכשיו.
גם ההטבעות הקוסמיות שלנו משתנות ומתאימות עצמן לתדר ולרטט החדשים הנרכשים. לכל אדם מאגר של הטבעות קוסמיות, גנטיות אנושיות ורוחניות כאחד, קארמטיות לבטח! כן, בהחלט קארמטיות, למרות העובדה שכקולקטיב האנושות כולה התעלתה לה, כאמור לעיל, למימד הקיומי-תודעי ה 5 הרב והבין מימדי, ומטבע הדברים שכתוצאה מכך אירועים קארמטיים רבים השתנו או הותמרו… עם זאת, אירועים קארמטיים רבים אחרים עוד מתקיימים באדם והם הם הקובעים את גורלו, את חייו, מקום מגוריו, משפחתו, דתו וכו'.
וכל זאת מכוון למטרה אחת בלבד – לאפשר לאדם להכיל ולכייל את התדרים והרטטים האנרגטיים החדשים להם הוא נחשף במהלך התיקשור.

וכמה מילים נוספות בנימה אישית וגלויה –
אל התיקשור פניתי דווקא מתוך העיסוק המאתגר שלי עם הרייקי ועם זרמיה השונים שהיו מוכרים אז, בראשית שנות ה 90 של המאה הקודמת.
בהדרגה, חשפתי עצמי ליקום מתוך בחירה מודעת וידיעה ברורה כי "אם ארגיש בסכנה אפרוש בעוד מועד". מהר מאוד הבנתי כי כל 'אוזני הכותל' היקומי שלי מאזינים ומקשיבים, מכינים לי כבר את השיעור היקומי הראשון שלי להתמודדותי עם עולם הרוח – והוא ה 'ענווה'… ענווה שלנווית אליה הידיעה הפנימית של 'נעשה ונשמע' במלוא המשמעות האלוהית היקומית של הביטוי, ולא כפי שפירושו בא לידי ביטוי במסגרת הדתות השונות. למעשה הבנתי מהר מאוד כי קשרתי לי חוזה לחיים, כי זה For Life.
מאז מים רבים עברו להם מתחת לגשר הקיומי שלי.
נכון לעת זו, יולי 2017, עברו להם כ 4 עשורי שנות ארץ ומעט יותר בהן התמסרתי לתיקשור, לא זה המנבא לבני האדם את גורלם ועתידם, כי גם זה סוג של תיקשור וכבודם של אלו העוסקים בכך במקומו מונח, כי אם לתיקשור ששם לו למטרה שני יעדים עיקריים:
האחד, ברמה הגלובאלית, העברת מסרים יקומיים לכלל האנושות, מסרים מלמדים ומעשירים המורים לנו דרך למול ההתעוררות וההתעלות האנושית הקולקטיבית הרוגשת את פלנטת ארץ כולה מאז שנת 2012.
והשני, ברמה האישית-מקצועית, יישום התיקשור במהלך מפגשי האימון הרוחני והטיפול האנרגטי תוך שאני מכוונת ומובילה את מתאמניי ומטופליי בנתיב השינוי הראוי והנכון להם בנקודת הזמן העכשווית בה הם פונים לעזרתי – וכל זאת מתוך הידיעה וההבנה כי כל התשובות למצבו של אדם מצויות לו בקרבו, בלבבו ותודעתו.

בתחילת הדרך הקדשתי מזמני כל יום קצת למען מטרה דו-כיוונית זו; בהדרגה אך בהתמדה עיקשת ומתוך מטרה לשמר נפשי מכל משמר, למדתי לזהות את דפוסי תבניות הקיום של ההוויות והמדריכים קוסמיים האישיים שבאו והלכו מעת לעת; קיבלתי תובנות מעמיקות ביותר עליי ועל בני משפחתי הקרובה והמורחבת, על משפחת האנושות בכללותה. קיבלתי תובנות על מערכות היחסים שלי בכללותם; אלו התבהרו וקיבלו נופך אחר וכיוונים שונים לגמרי. כמו כן למדתי להכיר את עצמי, את האדם שהנני כהוויה בפני עצמה ואף קיבלתי תובנות והארות רבות ומעשירות על התפתחות האנושות בכלל – תרבויות אנושיות קודמות וקדומות, ותרבויות אנושיות בעידן זה שלנו, מראשיתה של ערש תרבותנו האנושית ועד עצם היום הזה.

היום, ככל שחולף הזמן, ידע היקום לא מפסיק לזרום, ועמו למידה והדרכה, ועמו הכוונה של חיי כפי שבאמת התחייבתי אליהם בייעודי, והוא להיות המלווה, המורה, המדריכה, המאמנת, זו שעוזרת לאנשים לחבור אל נשמתם ואל תודעתם העליונה תוך כדי גילוי ערכיהם המולדים והייעוד האישי שלהם; זו שמכוונת אותם אל הדגל, הנס אותו הם מניפים בהכריזם על נוכחותם ונכונותם לבצע את השינוי המתחייב בחייהם מתוך הבנה וידיעה כי חיבור שכזה אל הערכים המולדים ואל הייעוד מוביל מטבע הדברים אל השלום האישי והסביבתי, הפנימי והחיצוני כאחד, אל ההבנה שכבוד האדם באשר הינו אדם מתקיים בראש וראשונה מתוך הסבלנות והסובלנות לעצמי ולאחר, קרי מתוך יישום מלא של 'ואהבת לרעך כמוך'; זו שמראה לאחרים את הדרך אל "השיבה הביתה", אל החיבור המלא של האדם עם האחד, אל התובנה ש האדם הוא האלוהים, שהאלוהים הוא האדם.

מי ייתן ואור האלוהים וקדושתו יראו לכם את דרככם הביתה.
שלום לכם בחילותיכם, בארמונותיכם השלום והברכה,
ראשל.