רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

מפתח היהלום - מפתח החיים

מהו מפתח היהלום ? זהו כלי אנרגטי, כלי עתיק יומין שמשיב עטרתו ליושנה. את 'מפתח היהלום' קיבלתי כזכות יקום ענווה בשנת 2013; במפגשי פיילוט ספורים זכו להיחנך אליו כל מי שאכן נענה לקריאת יקום ובא לחבור מחדש אל כלי עוצמתי זה.

כשמו כן הוא, זהו מפתח לכל דבר ועניין – מפתח אנרגטי תודעתי שנושא בתוכו יהלום הניצב במרכזו של פרח החיים.

'מפתח היהלום' הינו כלי אנרגטי אוטונומי המתקיים בכל מקום ומקום בהם מתקיימים להם 'חיים' – בכל מקום, מרחב וזמן בהם מתנהלים להם חיינו – הן ברמת החומר, הגוף הגרמי-ביולוגי בשר ודם, והן ברמה הרוחנית, האנרגטית, ההילתית, האתרית, העוטפת אותנו ומשמשת בעבורנו שדה אלקטרו-מגנטי לכל דבר ועניין – ומכאן שמו האחר, 'מפתח החיים'.

ברמה הקיומית הפרגמאטית, כל נסיבת חיים שנעצרה בלא כל סיבה נראית לעין, כל התנהלות קלוקלת שלנו המטרפדת לנו את מהלך חיינו, כל מכשלה, כל עכבה, כל הסתרה או אי אמירת אמת, כל ריב או מדון בין אנשים, בינם לבין עצמם, בינם לבין גורמי ממסד באשר הם, יקבלו את הפיתרון הראוי לטובתו הקיומית הנעלה של האדם כמו גם לטובת כל המעורבים. ובמילים אחרות, 'מפתח היהלום' הוא 'מפתח החיים' ימוסס את כל מה שעוצר ומעכב את זרימת החיים הפועמת בתוכנו.

ברמה האנרגטית, הרוחנית, פועל המפתח באותו האופן ממש ! עם החניכה ל 'מפתח היהלום' נפרש ונפתח בפנינו עוד ועוד ידע יקומי נרחב, אינסופי, אישי ואוניברסאלי כאחד – על כל המשתמע מכך. יתרה מכך, כלי אנרגטי יישומי זה פועל בעבורנו כמו חולץ פקקים אנרגטי של ממש אשר באמצעותו אנו משחררים וממוססים חסמים נשמתיים ו/או קארמטיים הטמונים עמוק בנבכי השדה האלקטרו-מגנטי שלנו – דבר המאפשר לנו ללמוד ולהכיר את אותם המקומות בתוכנו הזקוקים לחיזוק לריפוי לאהבה לחמלה.

 


מפתח אנרגטי עתיק יומין זה היה בשימוש עוד בטרם היו בני אנוש בשר ודם מהלכים על פני אדמותיה של ארץ – הוא היה כלי עזר יעיל ביותר, פרגמאטי ויישומי עד מאוד ! נעשה בו שימוש מכַוון, מכונן ומלמד בעיקר על ידי כוהני האור אשר תמיד-תמיד פעלו למען ולטובת האדם המבקש הארה, מזור ורפואת יקום לכלל נסיבות קיומו והיותו; ותמיד היה הדבר מתוך ידיעה כי ריפוי יקומי זה נעשה למענו, לטובת מהותו העליונה והנעלה, כמו גם לטובתם של כל המעורבים בחייו במהותו בהווייתו ותודעתו.

'מפתח היהלום' היה ספון וסמוי מעיני בני אנוש, מעיני דעתם ותודעתם – זו של מטה כמו זו של מעלה. וזאת בשל הצניחה התודעתית ההולכת וגדלה מאז היות ה 'אדם' 'כצלם בצלמו ובדמותו' ועד לימינו אנו. הושם למולנו מסך תודעה כבד ביותר שכן לא היינו מסוגלים לעורר את דעתנו ותודעתנו באופן שבו החיים יכולים להתקיים בשלום, ברעות ואחווה. גלגולי חיים רבים עד מאוד עברה האנושות הקולקטיבית כמו זו שלנו מתוך אותה מטרת על אחת – להתעורר ! ואכן התעוררנו !!! וכמו פטריות אחרי הגשם, מתחוללים להם מהלכי יקום קוונטיים, מואצים ומועצמים, שמאפשרים לנו במדורג ובהתמדה את הפתיחות הרוחנית התודעתית אל ידע יקום רחב ומעמיק, אל רפואת יקום ומזור אותה 'ידענו' כי היא קיימת בתוכנו אך טרם הייתה לנו הנגישות לכך.

'מפתח היהלום' הוא רק דוגמה אחת מני כלים אנרגטיים ודרכי הוראה אזוטריים רבים המבטאים את הפתיחה ההולכת וגדלה הזו של התודעה האישית שלנו כמו גם של כלל האנושות וכל החי והקיים על פני פלנטת ארץ כולה! בשורה התחתונה, מאז ראשית 2013 שנה בה חשפתי לראשונה את 'מפתח היהלום' במפגשי הפיילוט ועד עצם היום הזה, הולך כלי אנרגטי מופלא זה ומעגן ומעצים את תדרי האור השונים הקיימים במהותו כמו בכל חי וקיים על פני הפלנטה כולה – וזה נעשה באופן תמידי, מדורג, ספיראלי מתרחב ומעמיק… באופן חוזר ונשנה וּבּגלים ואדוות שמטרתם העיקרית היא להסיר מעלינו את הישן, את כל מה שאינו נכון ורלוונטי לנו עוד, ובמקומם להשיב אלינו חדש, מרענן, משיב חיים וקדושתם.

מזמינה אתכם באהבה יתרה להכיל ולכייל תדר יחיד ומיוחד זה של 'מפתח היהלום' הוא 'מפתח החיים'. מזמינה אתכם עוד להיחשף לעולמות חדשים הקיימים בתוככם, להכירם להכילם ולכיילם בקרבכם. מזמינה אתכם לדעת 'רפא-אל' היא רפואת היקום, לדעת 'אדרה' היא הקדושה, לדעת 'חיים'!

שלכם מלב אל לב,
ראשל.

דילוג לתוכן