רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

קרני לייטריאן™

על מנת להביא לכדי מימוש את "התכנית השמיימית" הכוללת של ריפוי וטרנספורמציה, אנו עוברים, כפרט וכלל, קצב התקדמות אישי וסובייקטיבי ביותר, כאשר כל אחד מאיתנו מגיב ליכולותיו להכיל ולכייל את עוצמות האור המוקרנות על ידי המאסטרים המוארים, וכל זאת במטרה להעלות את התדר האנושי, לשנותו ולהביא להתמרה כוללת, לאיזון מלא ולריפוי הן ברמת הפרט והן ברמה הגלובאלית.

ככל שאנו 'נעלה' ביכולות הרוחניות שלנו, בהתמרה האנרגטית האישית שלנו, אנו נחוש בשינויים המתרחשים בכל רמות קיומנו; השיעורים הנלמדים והחוויות האישיות רק מחישות ומאיצות את ההתפתחות הרוחנית שלנו ולחלקנו אף עוזרת לגרות ולהעשיר עוד את התנסויות
חיינו.

יהיו כאלו שיחושו צורך מיידי להאיץ את התהליך הרוחני של ניקוי, ריפוי, הפעלה והגשמה, כך שבבוא העת הם יהיו מוכנים לשירות הרוחני בו הם בחרו. לצורך זה בדיוק נענו המאסטרים הנעלים ובעזרתם נבנתה תכנית מואצת של חמישה תהליכים הנקראת קרני לייטריאן™.
תכנית זו מורכבת מחניכה לחמישה קרני לייטריאן שהן:
קרן העצמה™, קרן הניקוי™, קרן הריפוי™, קרן ההפעלה™, קרן ההגשמה™,
קרן המקור™
חמשת קרני האור הראשונים תוקשרו באמצעות המאסטרים הנעלים: מטריאה, אל מוריה, המסטר הנעלה לחמלה, סננדה, סנט ג'רמן בהתאמה.
קרן המקור™ מחברת את החניך אל כל שאר המאסטרים הנעלים כך שנוצרת לו גישה וחיבור ישיר אל כל 12 האיכויות של המאסטרים הנעלים.
החניכה אל קרני הלייטריאן בכללותן מכווננת את החניכים לאנרגיות של מסטרים נעלים אלו ויוצרת חיבורים אנרגטיים ישירים ואישיים בין המסטר לבין החניך המורה החונך.

חשוב לציין את הפרטים הבאים:
קרניים אלו יוצרות האצה מוגברת של תהליך הטרנספורמציה כולה. לכן נדרשת מידה רבה מאוד של שיקול דעת מצד המתכוונן.
אופן הלמידה יתבצע באותה הדרך בה מתבצעות שאר תכניות הכוונון והחניכה של מכון הלייטריאן, קרי, שני מפגשים לכל קרן, כאשר במפגש הראשון החניך מקבל את חוברת ההדרכה, לומד אותה באופן עצמאי, מפנים ובא עם שאלות לחונך. מתנהלת שיחת הבהרה שבסיומה מתבצעת החניכה.

קרן ההעצמה™ (או 'המעצימה') היא כאמור קרן מבוא, היא קרש הקפיצה לשאר קרני הלייטריאן אותם ניתן ללמוד בהפרשי זמן הראויים לחניך, אך לא פחות מחודש בין קרן לקרן, וזאת בשל הצורך לאפשר לחניך להכיל את האנרגיות החדשות ולהתמודד עמן ועם החוויות החדשות שהן מביאות עמן.

אני מאחלת לכם הצלחה במסע האישי שלכם אל האור,
בברכת אור ואהבה,
רחל

דילוג לתוכן