רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

רייקי אדרה

'רייקי אדרה' הוא שמה האחר של 'אדרת עולם'. הסבר מפורט אודות המהות של תדרי 'רייקי אדרה' היא 'אדרת עולם' והגישה הטיפולית-יישומית הנובעת ממנה, תוכלו למצוא באתר זה בדף שכותרתו היא: 'אדרת עולם'.

'רייקי אדרה' נושאת עמה את תדר החיים, את תדר האור והאהבה גם יחד המחייה ומקיים את כל היש וכל הקיים על פני כל העולמות וכל היקומים כולם. זהו כאמור תדר שמשלב את אהבת היקום ורפואתו, קרי את אנרגיית החיים האוניברסאלית (הפראנה, הקי, הצ'י), עם מלוא 12 ההיבטים ההיוליים הבראשיתיים של הבורא התברך; ובמילים אחרות את מלוא 12 קרני אור הבריאה והיצירה של היקום.

אל 'רייקי אדרה', כלומר 'אדרת עולם', יכולים להיחנך

– כל מי שנחנך ל 'רייקי אוסואי 3, מאסטר מטפל'
– כל מי שנחנך לשיטות האור השונות המקבילות ברמות התדר לאלו של 'רייקי אוסואי שלב 3' – למשל:
תכניות ה לייטריאן™ Lightarian השונות, ה סייקם Sekhem ה תטה הילינג
– כל אדם שנחנך לשבעת להבות הבריאה והיצירה הבסיסיות של היקום.
– במקרים בהם, למרות האמור לעיל, מתקבלת ההסכמה היקומית לכך.

זהו סף החובה המתבקש מאליו לנוכח המקורות היקומיים הנעלים אשר מהם נובעת לה נקודת חיבור ואיחוד זו של אור ואהבה ורפואה וקדושה גם יחד.

מכאן ואילך כל אדם העונה לסף חובה זה יכול להתאים עצמו לתדרים נעלים אלו, בדרך הנכונה והראויה לו בלבד – יהיו שיעדיפו להמשיך את המסע הרוחני-טיפולי שלהם באופן כרונולוגי, קרי, אחרי 'רייקי אוסואי מסורתי שלב 3 מאסטר טיפולי' לפנות אל הרייקי קארונה® וממנה אל הרייקי לייטריאן™ ואז לפנות אל 'רייקי אדרה'; ויהיו כאלו שיעדיפו לדלג על שלבי הקארונה® והלייטריאן™ ומייד אחרי שלב 3 של מאסטר רייקי מטפל (או המקביל לו בהילינג ושלוחותיו) לפנות ישר אל 'רייקי אדרה' – זאת כמובן לאחר חניכת 'האצה' המתחייבת מעצם הגישור על הפער שבין תחומי תדר אלו. שתי הדרכים נכונות וראויות.

4 החניכות של 'רייקי אדרה' היא 'אדרת עולם' מתקיימות במסגרת של סדנה טיפולית בת 12 מפגשים, כל מפגש בטווח של שבועיים האחד מהשני. כל אחת מ 4 החניכות הללו חושפת את החניך באופן מדורג ומותאם אישית אל מלוא 6 תחומי התדר הנעלים של 'אדרת עולם', תחומי תדר שנושאים עמם גם את קדושת הבורא התברך וגם את רפואת היקום 'רפא-אל', הנלווית אל האור והאהבה גם יחד. מכאן כי ניתן לשלב את 'רייקי אדרה' בכל שיטת טיפול אנרגטית המוכרת לכם כיום.

ל 'רייקי אדרה' כמה וכמה 'חידושים והמצאות' – – כלים וטכניקות יקום שהיו נהוגים בידי כוהני האור של למור-יה ואטלנטיס גם יחד והם משיבים עטרה ליושנה
– גישת טיפול וריפוי אנרגטית המשלבת את המערכת האנדוקרינית עם המערך האנרגטי (צ'קרות ומרידיאנים) של כל גוף חי וקיים.
גישה זו משלבת גרידים של אור בכל אחת מ 4 החניכות; גרידי אור אלו במקביל משתלבים היטב עם כל טיפול אנרגטי בו הנכם עוסקים…
– פתיחה אנרגטית מדורגת של צ'קרות אישיות חדשות, כאשר הראשונה והעיקרית שבהם היא 'צקרת החיים', צ'קרה המצטרפת אל מערך 'מקלעת החיים', קרי הבסיס, המין, היצירה והיוצרת. פתיחת מרכז אנרגטי זה מחויבת המציאות שכן לולא היא לא יוכל גופנו הפיסי-ביולוגי כמו גם האתרי-פיסיולוגי גוף יסוד אלמנטאל לכייל ולהכיל את מלוא התדרים של 'רייקי אדרה' היא 'אדרת עולם'.
– במקביל לכך גם נפתחים במדורג מרכזי אנרגיה אוניברסאליים חדשים אשר מטרתם היא להעמיק את החיבור של האדם אל מקורותיו היקומיים והקיומיים, הקודמים והקדומים כאחד.

הדובדבן שבקצפת, לראייתי, הוא 'מפתח היהלום' או בשמו האחר 'מפתח החיים'. זהו כלי אנרגטי רב עוצמה שמזה כמספר שנים כבר משיב עטרתו ליושנה. כלי שמחד פותח את סדרת החניכות ומאפשר במקביל את אותן פתיחות של מרכזי האנרגיה החדשים בגופנו ומאידך הוא גם כלי אוטונומי ועצמאי לכל דבר ועניין המאפשר פתיחה וחסימה של כל מה שעומד בעדנו בבואנו לממש את ייעודנו ואת תפקידנו בחיים ולשלבו בתבונה ובמשורה, באחריות ובמחויבות בכל תחום ותחום בחיינו הנוכחיים.
ניתן להיחנך בנפרד ל 'מפתח היהלום' או 'מפתח החיים' בשמו היקומי האחר.

'רייקי אדרה' היא 'אדרת עולם' קוראת ללבבכם ומזמינה אתכם להזין את מלוא היותכם והווייתכם בקדושתם של 'חיים'.

שלכם מלב אל לב
ראשל.

דילוג לתוכן