רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

רייקי לייטריאן™

מהי ה"רייקי לייטריאן™?

כהגדרת מכון הלייטריאן™, נכונה לשנת 2002, זהו החיבור אל התדר האנרגטי הגבוה ביותר של הרייקי, היא אנרגיית החיים האוניברסאלית המחייה ומקיימת את כל היש והקיים על פני אדמותיה ומרחביה של ארץ, או 'טרה' Terra, כפי שרבים על פני הפלנטה מכנים כך את הכוכב הכחול שלנו.
יש לציין שמאז ועד היום התודעה האנושית, האישית כמו גם הקולקטיבית, התפתחה והתקדמה באופן מואץ המעורר הערכה רבה בקרב מרבית המורים הנעלים הרוחניים המדריכים את האנושות כפרט וכקולקטיב, וכיום 'רייקי אדרה', כפי שהיא הובאה לתודעת האנושות בשלהי שנת 2015, היא זו שלוקחת את חיבורי התודעה והרוח של האנושות כולה אל רובדי קיום ותודעה נעלים אף יותר מאלו של הלייטריאן רייקי™.
בשני התדרים הללו, העיקרון העומד מאחורי החיבור אל אנרגיות גבוהות אלו הוא אחד – עקרון האחדות עם האור, החיבור של האדם עם האור.
את תכניות ה לייטריאן רייקי™ מלווה באופן אישי וצמוד המאסטר הנעלה לחמלה. הוא זה שמחד עוזר לאנושות כולה להאיץ את תהליך הריפוי האישי והגלובאלי ומאידך הוא משמש מקור והשראה לתכנית כולה.

במסגרת התכניות של המכון, לייטריאן רייקי™ מתמקדת בעיקר בריפוי המלא של האדם בכל רמות היותו. זהו שלב שלישי בהתפתחות הרוחנית האישית, והריפוי מתבצע לא רק בפאן הפיסי של גופנו אלא גם ובעיקר בשדות האתריים ההילתיים שלו. כתוצאה מכך, הכוונון אל תדרי האור של לייטריאן רייקי מעלה את התדר האישי והגלובאלי ויוצר מצב של איזון טבעי עם העצמי, עם אחרים ועם הסביבה. אנרגיות אור אלו יוצרות המרצה והאצה עוצמתית במיוחד של תהליך הריפוי; הן פועלות להחזרת האיזון הטבעי בכל תחומי חיינו.

כוונת הלייטריאן רייקי™ היא לעורר מחדש את האנושות ולחבר את בני האדם לרמות התדר השמימיים הגבוהים של אנרגיית החיים האוניברסאלית, היא הרייקי; המטרה היא לסייע להם בהתעוררותם, בעלייתם ובהתפתחותם הרוחנית, ובתוך כך להתמיר את התדר הקיומי האנושי האישי והגלובאלי ולהכין את האנושות הנוכחית לקראת היותה "המין האנושי החדש". הלייטריאן רייקי היא מתנת היקום לאנושות כולה, מתנה הנחוצה לנו לשם ביצוע תהליכים מעצימים ומאתגרים אלו.
כיום לייטריאן רייקי™ היא התדר הרייקי הגבוה ביותר המוכר כיום אחרי הקארונה רייקי® ורייקי אוסואי מסורתי. הדגש בלייטריאן רייקי™, כמו בכל תכניות הלייטריאן, הוא למעשה בפשטות של השיטה, קרי שימוש בעוצמת הכוונה הממוקדת והבהירה דרך מחשבות טהורות ואמיתיות שנובעות מתוך היושרה, האמת הפנימית שלנו; מטבע הדברים יביא תהליך זה ליצירתיות מופלאה ולאיזון האנרגטי הטבעי כמתבקש בתהליך הריפוי של הלייטריאן רייקי.

אדם לייטריאן™ הפועל להביא לשינוי מהותי בחייו עושה זאת מתוך תודעה והבנה שהוא כבר החל תהליך רוחני כלשהו; מכאן כי כתנאי הכרחי מחייב הוא שאדם זה חייב להיות מאסטר ברייקי אוסואי מסורתי ובקארונה רייקי® שלב 2 לפחות.

אופן הלמידה:
את הרייקי לייטריאן™ לומדים ב כמה שלבים:
שלבים 1+2
שלב 3
שלב 4
שלבים 5+6

על פי הנחיית מכון הלייטריאן™, מרגע בו נוצרה ההתקשרות בין החונך לבין החניך, ישלח החונך דרך המייל או בכל אמצעי תקשורת אחר את החוברת/החומר הרלוונטי בכל אחד משלבי הלייטריאן רייקי (וכנ"ל גם בכל אחת מתכניות הלייטריאן בכלל). המטרה היא שהחניך יקרא את התכנים טרם הפגישה היעודה ויבוא אליה מוכן עם שאלות ובקשות להבהרה. בפגישה עצמה יוקדש זמן לכך, יינתנו הסברים והבהרות נוספות במידת הצורך, ולבסוף יתבצע הכוונון עצמו, קרי החניכה.

בהצלחה לכולם. מי ייתן ותראו את האור,
רחל

דילוג לתוכן