רחל גוטמן – רייקי ותקשור – השיבה הביתה

12 להבות הבריאה והיצירה

 
כשמן כן הן, אלו הן קרני אור פוטון.
קרני אור פוטון הנושאות עמן תדרים ורטטים המתאפיינים בצבע, צורה וצליל – כאשר כל אחד מהם בנפרד או במשולב, וכולם גם יחד, כאחד, מבטאים את האיפיון, את התכונה, את המהות האלוקית אותה מבקש בורא מאורות עולמות עולם יקום וארץ ליצור ולברוא.

בורא עליון בורא ויוצר עצמו מתוך כל היש, מתוך כל כאוס ריק וחלל שבו דבר לא נמצא והכל בו קיים !
והוא יוצר עצמו מתוך אותה נקודת התחלה, אותה נקודת 'ניבירו' לה היקום קורא 'נקודת המפץ גדול' –
נקודה רב מימדית ובין מימדית כאחד המאירה את הכאוס, מאירה את הריק, החלל, באור יקרות של בריאה ויצירה; אור המכיל בתוכו את מלוא 12 התכונות האלוקיות הקיימים בו, בבחינת מכיל ומוכל. כל תכונה ותכונה היא רטט ותדר, וכל תכונה ותכונה היא קרן אור פוטון בראשיתית והיולית אשר על בסיסה מו שתתת לה יצירת ובריאת כל הוויה אלוקית באשר הינה, כדוגמתם של רבים מהוויות היקום אותם אנו מכירים, לרבות קריון Kryon, אבאלון Avalon המלווה אותי במסעי הרוחני, סת', אורין ורבים אחרים.

קרני אור פוטון אלו מתקדמות ומתרחבות באופן מעגלי וספיראלי אינסופי, באופן שמתוך מהותם ממש נוצר ונברא לו כל יקום עליון באשר הינו –
יקום עליון המכיל בתוכו 12 יקומי-על עולמות עולם וארץ, כמספר 12 תכונות אלוקא צבאות עולם, 12 יקומי-על המתקיימים ומתפתחים ומתרחבים כמותנו, ספיראלית מעגלית אינסופית, ובאופן עצמאי לחלוטין, ובהם אותה התכונה הדומיננטית המובילה את מהות היקום, וכל שאר התכונות האלוקיות בה מוכלות…
משמע הוא כי תכונה אחת או שתיים בולטות בו, וכל האחרות בו מוכלות. מהות יסוד אחת היא הבולטת בו מטבע הדברים הללו אהובים, וכל המהויות האחרות בו מוכלות.

מתוך כל 12 תכונות אלו שלו, ארבעה הם אלו אותם אל עליון לבדו הוא המאצילם לאדם עת מתחיל הוא את דרכו והתעלותו הרוחנית…
ארבעה תכונות אלו הן: טהר ואמת, חמלה ועדנה.

שמונת התכונות הנוספות, קרי שמונת קרני הבריאה והיצירה הנוספים הם אלו שבמצעותם מעצב האדם את דרכו הרוחנית. הן עוזרות לו במסעו אל ההארה, בהתעלותו הרוחנית ובחיבורו המאחד והמאוחד אל שדות המקור אשר לאלוה צבאות.
תכונות אלו הן: אומץ, רצון, אהבה ותפארת, צדק, אור, עוצמה ויושרה.

קרני אור הבריאה והיצירה של היקום נושאות תכונות אלו בהתאמה, כל קרן ותכונתה היא, ויחד במשולב הן מביאות למחול משותף של אהבה ואור גם יחד, למחול של יצירת ובריאת היש מתוך האֲין, מתוך אותו כאוס פנימי שנוצר לו עת מגיעה שעת ההשתנות, שעת קילוף קליפות העבר שאינן רלוונטיות ונחוצות עוד, ובמקומן מרעננים ומחדשים, מביאים חדש על ישן.
זוהי הדינאמיקה המופלאה של הבורא כל יכול, האחת והיחיד אשר ממנו והלאה אֲין כי בנמצא עוד, זוהי גם הדינאמיקה המופלאה והנהדרת של כל שינוי מהותי בחייו של אדם.

להלן להבות/קרני אור הבריאה והיצירה של היקום:

1 – להבת הרצון האלוהי – מהדהדת בגוונים של כחול
2 – להבת החכמה וההארה – מהדהדת בגוונים של צהוב.
3 – להבת האהבה – מהדהדת בגוונים של ורוד
4 – להבת ההתעלות – מהדהדת בגוונים של לבן טהור
5 – להבת הריפוי – מהדהדת בגוונים של ירוק ברקת
6 – להבת התחייה – מהדהדת בזהוב, כתום
7 – להבת ההתמרה – מהדהדת בגוונים של סגול
8 – להבת ההרמוניה – מהדהדת בגוון כסף, זהוב לבן
9 – להבת השלום – מהדהדת בגוונים של טורקיז
10 – להבת ההתקדשות (עידן הזהב) – מהדהדת בגוונים של זהב
11 – להבת הנצח – מהדהדת בגוונים של מג'נטה
12 – להבת הטוהר – מהדהדת בגוונים של זהוב-לבן חלבי

וכאשר כל 12 הלהבות מתחברות שוב בנקודת 'ניבירו' הבאה של התכנסות, היא נקודת 'נעורים', הן הופכות לאחת בפיוז'ן יקומי מופלא המאחד ומחבר את מלוא השדות האלקטרו-מגנטיים של כולם יחד, והופכם לאחד. זוהי 'אדרת עולם' או בשמה האחר 'רייקי אדרה' –
מעלתה: אמת, והיא מהדהדת בגוונים של צהוב זהב לבן-חלבי.

אני מזמינה אתכם להיות שותפים יוצרים ובוראים עם ההוויה האלוקית

מלב אל לב
ראשל
דילוג לתוכן